05 Lipca 2011

17-letnia Ola nie żyje


Ola jechała z koleżanką i kolegą o dwa lata starszymi. Z ustaleń policji wynika, że kierująca oplem corsą 19-latka straciła panowanie nad samochodem, który zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Kierująca i pasażer siedzący z tyłu trafili do szpitala. Aleksandra Górkiewicz z Jelcza-Laskowic zginęła na miejscu.

WIĘCEJ O TEJ TRAGEDII W NAJNOWSZYM PAPIEROWYM wydaniu POWIATOWEJ.

(WK)

Oceń artykuł:
Średnia ocen: 3.83 (35 głosów)

Komentarze

Avatar
Gość
Potworne,nie do przezycia.wspolczuje bardzo 23Zofia
Dodano dnia: 19.12.2013 21:36:36
Odpowiedz
Avatar
Gość
szkoda dziewczyny

Dodano dnia: 18.02.2013 20:13:41
Odpowiedz
Avatar
G
Tak, przy najmniejszej prędkości może stać się tragedia ale w tym wypadku ta prędkość nie była mała! Po drugie proszę przejechać się tą drogą i zobaczyć samemu że tam maksymalnie można jechać 60 km/h. Wąska droga, dziury, zakręty. Przy prędkości 60 km/h takiej tragedii by nie było, auto by tak nie wyglądało i Ola by nie zginęła. Czasami trzeba myśleć po prostu. Szkoda tylko, że za kogoś nie myślenie ktoś płaci najwyższą cenę...
Dodano dnia: 17.10.2011 08:33:32
Odpowiedz
Avatar
[*]Dobra Koleżanka[*]
Dlaczego ludzie żyją plotkami, co rusz to inna plotka na temat tego wypadku... Czycie wy ludzie oszaleliście czy macie jeszcze trochę zdrowego rozsądku?! Przestańcie gadać głupoty!! Zastanówcie się co piszecie i mówicie!! Stała się tragedia. Oli z nami nie ma tutaj na naszym świecie ale zawsze będzie z nami duchem... Nawet przy najmnieszych prędkościach może stać się wielka tragedia. Ale prędkość również zabija... To straszne jak traktujecie dziewczynę która spowodowała ten wypadek... Na pewno nie chciała śmierci swojej i jednocześnie reszty znajomych koleżanki/przyjaciółki/siostry/córki, mówiąc w skrócie śmierci Oli... Nikt z nas nie chciałby mieć życia drugiej osoby na sumieniu, tak jak Agnieszka. Teraz każdy powinien ją wspierać. Ola na pewno nie chciałaby aby ją źle traktowano... Oleńka jest teraz na drugiej stronie na którą każdy z nas trafi... Tak jest pisane każdemu. Oli życie ucieło się w wieku lat 17-nastu. Młody wiek, ale nikt z nas nie wie kiedy spodka to każdego z nas. Może stać się tak że można kogoś nie zobaczyć następnego dnia... Kiedy ktoś umiera daje życie, nowe życie. Nasza Oleńka był radosną pełnią życia dziewczyną, jak każdy z nas miała plany na życie i swoje ambicje, ale Bóg wziął ją pod swoje skrzydło i jest tam na pewno szczęśliwa. Więc dajmy sobie wszyscy spokój z tymi historiami które sami sobie wymyśliliście... W spoczywaj w pokoju nasz księżniczko niech Bóg trzyma Cię w swojej opiece[*][*][*] Na zawsze w naszej pamięci;((
Dodano dnia: 09.10.2011 00:12:02
Odpowiedz
Avatar
Ktoś
Julka pamiętaj tatę do końca swojego życia. To był prawdziwy bohater.
Dodano dnia: 22.08.2011 14:46:08
Odpowiedz
Avatar
Julka.P..
Ja mam najgorzej mi zginął tatuś,bo był strazakiem i uratował życie człowieka a oddał swoje,możecie przeczytać na stronie Mariusz Pasztetnik i wam wyskoczy ; (
Dodano dnia: 22.08.2011 12:46:53
Odpowiedz
Avatar
OnaWieKimJest
Dajcie sobie spokój...
Te debaty życia Oli nie oddadzą.
Nie mieszajcie biednej rodzinie w głowie.
Ile tutaj w Laskowicach jest wersji wydarzeń.
Bez głowy,przecięta na pół!!! Po co?? Pytam się po co?
Już się stało.Nie cofniemy czasu.
Rodzina jesli tu wchodzi i czyta te komentarze...Rodzicom..braciom pewnie serce pęka że to o ich siostrze...córce...a tak naprawde MY jestesmy NIKIM.nie mamy prawa o tej sytuacji rozmawiac publicznie...

Olu spoczywaj w pokoju.
Zawsze kochajaca Cię i powracająca myślami znajoma...:*** Jeszcze Kilka Chwil a Znów się spotkamy.Taki mój los. Ty byłaś tu,,gdzie ja jestem.Ja będę tam, gdzie Ty jesteś....
Dodano dnia: 25.07.2011 22:00:10
Odpowiedz
Avatar
Karol
szkoda jest życia i tych osób które przeżyły a najbardziej Agi nie chce sobie wyobrażać co ona teraz czuj a wyyy.......
Dodano dnia: 25.07.2011 11:39:42
Odpowiedz
Avatar
Justyna
A propos!!
Ale jesteś żałosny/a.Żal czytać było twój komentarz.
Wiesz co życzę ci tego aby tobie sie to trafiło może inaczej będziesz szczekać na tym forum.
Wypadki zdarzają się każdemu tak niesttey jest.
Zejdz z tej dziewczyny.Bo naprawdę żal mi cię.
Ona ma już karę więc daj spokoj z tymi swoimi komantarzami.Zal gto twoja głupota nie znam granic.
Dodano dnia: 21.07.2011 16:00:00
Odpowiedz
Avatar
A propos!!
Blond - Dziewczyno ("Fakt to że spowodowała wypadek to swoją droga,ale napewno nie chciała jej śmierci!!
Dodano dnia: 21.07.2011 09:02:00
Odpowiedz
Avatar
Gość
Super komentarz!!!Najlepiej winę zwalić na Boga. Gratuluje pomysłu!
Dodano dnia: 20.07.2011 22:38:35
Odpowiedz
Avatar
$$Jakaś tam dziewczyna$$
Jak czytam niektóre komentarze to aż mnie głowA boli. Ludzie zastanówcie sie co piszecie czasami wypadek przy prędkości 40km/h potrafi być śmiertelny!!
Nie obwiniajcie dziewczyny(Agi) że ją zabiła.
Fakt to że spowodowała wypadek to swoją droga,
ale napewno nie chciała jej śmierci!!
Poprostu była taka wola Boga,który chciał ją przyjąć do siebie...
Trudno stało się tak a nie inaczej musimy pogodzic sie ze śmiercią koleżanki...
Którą jest ciężko przeboleć każdemu...
Jesteśmy tylko ludzmi i każdy z nas popełnia błędy,a następnie uczy sie na nich mam nadzieje że ta tragedia dała do zrozumienia duzo nie tylko Agnieszce ale nam wszystkim!!!
Agnieszko wracaj do zdrowia..
Olu spoczywaj w pokoju[*]
Dodano dnia: 20.07.2011 12:32:40
Odpowiedz
Avatar
Gość
Własnie prosimy Boga, żeby tacy kierowcy jak Agnieszka nie wyjeżdżali na drogę!
Dodano dnia: 17.07.2011 12:45:59
Odpowiedz
Avatar
Gość
Ciekawe czy Iza da się wozić Agnieszce?:) Może niech razem piratują, ale na pustym torze prób, żeby nie skrzywdzić kogoś innego!
Dodano dnia: 17.07.2011 11:20:58
Odpowiedz
Avatar
Taki tam
Iza, twoja głupota jest większa, niż zabójcza prędkość aut kończących jak na fotografii ...
Dodano dnia: 17.07.2011 07:46:40
Odpowiedz
Avatar
iza
Nie wiem czemu wszyscy "opluwacie" dziewczynę, która prowadziła samochód!! To jest tragedia wszystkich uczestników tego wypadku, jak również ich rodzin, ale co wy "opluwacze" możecie wiedzieć na ten temat! Lepiej proście Boga, aby nic takiego NIGDY nie przytrafiło się Wam, ani Waszym bliskim...
Dodano dnia: 16.07.2011 13:25:42
Odpowiedz
Avatar
Gość
Forum właśnie po to jest żeby tu pisać! Po to został zamieszczony tu artykuł, zeby o nim rozmawiać! Jak sie komuś nie podoba to nich tu nie wchodzi!
Dodano dnia: 16.07.2011 12:44:31
Odpowiedz
Avatar
alpaczino
podpisz się imieniem i nazwiskiem pod tym co piszesz, a jak masz cos Agnieszce do zarzucenia to powiedz to jej a nie na forum !
Dodano dnia: 16.07.2011 10:13:12
Odpowiedz
Avatar
Gość
Szanowna m.z. imiona pisze się wielką literą!
Dodano dnia: 16.07.2011 09:15:20
Odpowiedz
Avatar
gRZEGORZ,-
Marian, - znamy się tylko z :" kurnika. ... straszne co przeżywasz. nie umiem wyrazić jak głęboko Ci współczuję. ucałuj żonę. - przytul i pociesz od nieznajomego osobiście.
Dodano dnia: 16.07.2011 00:58:07
Odpowiedz
Avatar
m.z
ja nie rozumiem tych niektórych komentarzy...
większość z was nie zna ani agnieszki ani oli
ja ole znałam bardzo dobrze i nawet pomimo tego że nie przepadałam nigdy za agą to bardzo jej współczuję. Mnie osobiście bardzo dotknęła ta tragedia bo byłam bardzo przywiązana do oli. ale wiem że już nic jej życia nie przywróci. a agnieszczce życzę szybkiego powrotu do zdrowia choć wiem że to bd bardzo trudne.... dasz rade

Na zawsze w naszych sercach :* Olu


do forumowiczów MILCZENIE JEST ZŁOTEM




Dodano dnia: 15.07.2011 23:47:01
Odpowiedz
Avatar
wladimir
130km/h... nawet mozna spasc z krzesła i sie zabic wiec darujcie sobie bajeczki predkosci, Agnieszka tą corsą wątpie zeby biła rekordy na takiej drodze, ale przyczynami wypadku niech zajmie sie policja. Czasu nie da się cofnąć.
Dodano dnia: 14.07.2011 15:02:59
Odpowiedz
Avatar
wiekowa
Do "w". Błędne myślenie jest Twoje.Jeśli ktoś jeżdzi zgodnie z przepisami,to NIGDY nie jest sprawcą wypadku,choć może być jego uczestnikiem,jak również ofiarą.Czasem śmiertelną.
Dodano dnia: 13.07.2011 16:41:27
Odpowiedz
Avatar
Justyna
Aga juz lata radosna po Laskowicach


Żal osoby kóra to napisała tu sie grubo mylisz,że radosna jest.Masakra co za ludzie.Wezscie sie do roboty a nie glupty wypisujecie.Mialam sie nie wlaczac w ta dyskusje ale mnie trafia jak widze te wasz komentarze,
Dodano dnia: 12.07.2011 10:49:50
Odpowiedz
Avatar
Gość
Do Magdy, większość ludzi nie dyskutuje tu o Oli tylko o nieodpowiedzialnych kierowcach, którzy wiozą śmierć! Dyskutują po to, aby ich dzieci nie zostały zabite i żeby nie usprawiedliwiać brawurowych kierowców.
Dodano dnia: 12.07.2011 09:18:43
Odpowiedz
Avatar
Gość
Aga juz lata radosna po Laskowicach
Dodano dnia: 11.07.2011 23:10:25
Odpowiedz
Avatar
Wuj Dobra Rada
Z serca współczuję Rodzinie tej młodziutkiej dziewczyny, prosząc Boga, aby ulżył im w ich nieszczęściu, a Ją przyjął do siebie. Moim znajomym przydarzyła się podobna tragedia i stąd wiem, jak wielkie cierpienie jest udziałem tych rodziców. To jest horror, co ci ludzie przeżywają. Chyba tylko sam Stwórca może im ulżyć.
Jednak taka tragedia przez głupotę i poczucie bezkarności u małoletnich szczyli może zdarzyć się niemal każdego dnia! - Zwł. w weekendy, gdy pijane i rozwydrzone towarzystwo wraca z dyskotek. Nie można udawać, że nie ma problemu, bo problem jest stale aktualny i taka, jak opisana wyżej tragedia, może zdarzyć się każdego dnia! W ubiegłym tygodniu wracałem rowerem z Wrocławia. Między Kotowicami i Zakrzowem pijany motłoch robił sobie rajd: klaksony, darcie mord przez uchylone okna aut, wyrzucane butelki i papierosy, wyzwiska,... O mało mnie nie potrącili. Kiedy dojechałem do Zakrzowa, widziałem jak pijani wychodzili z aut. Tak jest w każdy weekend - wszędzie: w pod Laskowicami, pod Oławą, etc. Tak jest zawsze, ale policji nigdy nie widać. Policja woli ścigać rowerzystów, którzy nie mają światełek odblaskowych.
Jest na to sposób: karać bezwzględnie, aby nie było głupiego tłumaczenia, że nie chciałem takiej tragedii i że "Bóg mi już wybaczył". To ostatnie jest zwykłą bezczelnością i bluźnierstwem.
Dodano dnia: 11.07.2011 22:09:35
Odpowiedz
Avatar
Magda
Ludziska uspokujcie juz nie zmienicie niczego Ola nie zyje i lepiej zapalcie lampke na jej grobie nie wiecie co to znaczy stracic osobe w wypadku ja stracilam dziadka i uwierzcie teraz liczy sie dla rodziny spokoj a nie dochodzenie co gdzie i kiedy kazdy mogl byc w tym samochodzie i rowniez mogl kierowac ona juz ma kare do konca zycia wyzuty sumienia i to jest najgorsza kara lepiej sie pomodlcie za OLE a nie debatujecie
Dodano dnia: 11.07.2011 20:32:22
Odpowiedz
Avatar
i........
Aż ciężko wierzyć w to co się stało biedna mala Ola .................
Dodano dnia: 11.07.2011 16:31:51
Odpowiedz
Avatar
Gość
Sprawca wypadku długo nie posiedzi. Proszę przeczytać ten artykuł:
http://nasygnale.pl/kat,1025345,title,Tragedia-na-pasach-pirat-drogowy-zabil-matke-i-corke,wid,13584126,wiadomosc.html
Dodano dnia: 11.07.2011 16:08:09
Odpowiedz
Avatar
jelcz laskowice ..............
Prawda jest taka że jeśli ta g... jechała by wolniej i nie cyniła by przed wszystkimi jaka to ona super kierowca jest to by teraz Ola Żyła i nic teraz tego nie zmieni niestety ........zawsze odpowiedzialność ponosi kierowca za każdego pasażera i taka jest prawda . i co z tego że oli rodzice tamtej wybaczyli jak Oli przez kierowcy głupote i bezmyślność z nami już nigdy nie będzie.
Dodano dnia: 11.07.2011 16:06:07
Odpowiedz
Avatar
Justyna
Wuj Dobra Rada
Lepiej byłoby gdybyś ty skończył te bzdury pisać.
A dla twojej wiadomości dziewczyna ma wyrzuty sumienia.
Dodano dnia: 11.07.2011 15:14:26
Odpowiedz
Avatar
Adam
Zostaw gazetę w spokoju. A jaki poziom reprezentujesz ty?
Dodano dnia: 11.07.2011 15:06:38
Odpowiedz
Avatar
Dość
Wujek q..wa ekspercie od siedmiu boleści, przestań już pier... na każdy temat swoje potłuczone chore teksty. Dziwię się temu brukowcowi, że jeszcze to trawi. Ale jaki poziom gazety tacy forumowicze
Dodano dnia: 11.07.2011 11:06:32
Odpowiedz
Avatar
barbarap4
Wyrazy wspólczucia dla rodziny-------------dziś przypadkowo dowiedziałam się o tragedii.Nie znam ani Oli ani Jej rodziców,braci--------ale wstrząsnęła mna ta wiadomosc.Niech spoczywa w pokoju.A rodzinę pogrążoną w bólu niech Bóg ma w swojej opiece
Dodano dnia: 11.07.2011 10:54:25
Odpowiedz
Avatar
Brat Oli - Grzegorz
Szanowni Państwo. Miałem się nie wdawać w tą dyskusję aczkolwiek czytam co tutaj piszecie i chciałbym odpowiedzieć na tylko jedno pytanie.. Dlaczego w Gazecie podano imię i nazwisko? Dlatego, że ja tak chciałem i moja rodzina się z tym zgodziła i też tak chciała. Co gazeta miała napisać, Ola G. - czy ona była przestępcą?? Czy ona była anonimowa?? Nie! Ona była naszą Kochaną jedyną Olą, miała swoje imię jak i nazwisko i jesteśmy dumni z tego jakim była człowiekiem i ile dla mnie i dla mojej rodziny przyniosła szczęścia! Każdy zdaje sobie z tego sprawę, że Oli koleżanka jechała za szybko ale proszę niech każdy sobie to osobiście przemyśli - wszyscy o tym wiedzą to jakim prawem ktokolwiek tutaj prowadzi dochodzenie? Przykro się czyta takie słowa jak wypisujecie, najlepiej z szacunku dla mojej Siostrzyczki skończcie może już pisać zdania, które czytam z płaczem. Każdy z Nas popełnia grzechy. Bóg na pewno Oli wybaczył, te które ona popełniła tak jak i Ola wybaczyła Koleżance, która jechała za szybko. Bóg chciał zabrać Olę do siebie bo mocno ją kocha i ile kto by nie jechał, co by ona nie robiła, gdzie nie była to stało się zgodnie z jego wolą. Człowiek jest tylko człowiekiem, dajcie normalnie żyć jej koleżance - przecież Ola nie jechała z nikim obcym!
Dodano dnia: 11.07.2011 07:50:04
Odpowiedz
Avatar
jania
w ogóle jechania tamtą drogą to niebezpieczna sprawa, a predkoscia blisko, czy ponad 100, to już głupota... może i szkoda sprawczyni i wyrzuty sumienia z pewnością nie dadzą jej spokoju, ale w jakiś sposób trzeba dać ludzi zmusić nad swoim postepowaniem przed faktem a nie po fakcie...
Dodano dnia: 11.07.2011 07:15:28
Odpowiedz
Avatar
Ciocia Dobra Rada
Radzę nie czytać bzdur jakie wyPiSuje Wuj Dobra Rada.
Dodano dnia: 10.07.2011 23:59:27
Odpowiedz
Avatar
android
maksymalny wymiar kary dla kierującej. niech przemysli w więzieniu
Dodano dnia: 10.07.2011 21:05:38
Odpowiedz
Avatar
Wuj Dobra Rada
Justyno, ofiarą jest jest ta 17lata, a nie ta, która doprowadziła do jej śmierci! Kierująca co najwyżej może mieć (lub nie) wyrzuty sumienia, podczas gdy Ola spoczywa w ziemi a jej rodzice nigdy nie uwolnią się od cierpienia, jakie powoduje jej bezsensowna śmierć. Skończ więc pisac te bzdury!
Dodano dnia: 10.07.2011 20:51:47
Odpowiedz
Avatar
w
czy prędkość 130 km/h jest potwierdzona przez organ śledztwo?
Dodano dnia: 10.07.2011 19:37:09
Odpowiedz
Avatar
Justyna
Ja na przykład również znam dane dziewczyny ,która kierowała tym autem.
Dodano dnia: 10.07.2011 17:17:38
Odpowiedz
Avatar
Justyna
Wuj Dobra Rada P.S.
równie dobrze ty mogłeś prowadzić te auto.
Co bys zrobił jak by tak na ciebie wieszali psy.
Ona ma kare wyrzuty sumienia do konca zycia czy to malo.
Dodano dnia: 10.07.2011 17:12:33
Odpowiedz
Avatar
Gość
Na jej miejscu może być tylko ten kto piratuje w nieodpowiednim miejscu! Jesli robisz tak samo to zastanów się czy nie narażasz czyjegoś zycia!
Dodano dnia: 10.07.2011 14:57:42
Odpowiedz
Avatar
kraven
Jechałem wczoraj drogą, na której doszło do wypadku. Przy 80km/h zaczęło przerywać mi radio (CD), przy 100km/h natomiast miałem wrażenie, że pogubię koła. Jeżeli ktoś mówi/pisze, że pomimo młodego wieku dziewczyna była dobrym kierowcą, a prędkość 130km/h optymalną do warunków - nie powinien w ogóle zabierać głosu. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że zginęła dziewczyna, która w chwili wypadku nie mogła nic zrobić, by uratować własne życie.
Dodano dnia: 10.07.2011 12:45:39
Odpowiedz
Avatar
Wuj Dobra Rada P.S.
Do Redakcji! Zwracam się za zapytaniem, dlaczego zostało podane imię i nazwisko zmarłej osoby (nie czepiam się tego, zrobiliście słusznie), ale zupełnie nie rozumiem, dlaczego utajniono personalnia SPRAWCZYNI ŚMIERCI tej młodej dziewczyny? Dlaczego personalnia sprawców są bardziej chronione niż ich ofiar i w jak celu? Bo z pewnością nie jest to bynajmniej interes społeczny - ten nakazywał by ujawnienie nazwiska i imienia sprawczyni tak bezsensownej śmierci!
Dodano dnia: 10.07.2011 12:25:18
Odpowiedz
Avatar
Wuj Dobra Rada
Zero tolerancji za drogowych zabójców!! Prawo powinno ich tępić tak samo jak innych zabójców. Zło, które czynia innym jest tak samo ogromne, jak zło czynione przez resztę przestępców. Tolerancja dla nich oznacza przywolenie na jazdę motłochu (często pijanego) za kierownicą, na szarże po naszych ulicach małoletnich gnojków.
Pełna wolność i pełne prawa = pełna odpowiedzialność!!!!!!!!!!!!!!!!
Tylko niech nikt nie pie****, że zabicie współpasażera może się przydarzyć każdemu! Wystarczy zobaczyć zdjęcie tego samochodu, aby domyślić się, z jaką prędkością to auto było prowadzone i jakim skutkiem!

Dodano dnia: 10.07.2011 12:13:58
Odpowiedz
Avatar
Justyna
Przerażaja mnie wasze komntarze zal mi was.
Kazdemu z nas to sie moglo przytrafic.
Kazdy z nas moze byc na jej miejscu ludzie pomysliscie zanim cos napiszecie,
Dodano dnia: 10.07.2011 10:42:14
Odpowiedz
Avatar
Od Małpy:)
"Do Małpy (@). Chodziło mi o to że każdy z was jedzie na tą dziewczynę a nie jest w cale od niej lepszy" no to ciekawe ile jest tu osób które kogoś zabiły? Ja nie chcę stracić swoich dzieci więc będę potępiać takie zachowania!!!
Dodano dnia: 09.07.2011 22:44:10
Odpowiedz
Avatar
ja
Kurcze tu nie chodzi o przebaczanie, tylko o uswiadomienie innych, jak pirat drogowy widzi ze jest tlumaczony przez innych to dalej bedzie piratem, a jak zobaczy za takie cos jest pietnowane to prawdopodobnie zastanowi sie nad swoja jazda. To ze rodzina wybaczyla bardzo dobrze o niej swiadczy, ale prawo powinno zadzialac i ukarac kierowce, bo kazdy powinien odpowiadac za swoje czyny,nawet kiedy jest tlumaczony przez ofiare(rodzicow zmarlej)
Dodano dnia: 09.07.2011 22:24:42
Odpowiedz
Avatar
Nie nawidze
Do Małpy (@). Chodziło mi o to że każdy z was jedzie na tą dziewczynę a nie jest w cale od niej lepszy, zobaczycie i was czeka mniejsza lub większa kolizja w ruchu. Chodziło mi także o to że to nie miejsce i czas na takie dysputy. zgodzę się z przedmówcą nie nam tu ja osadzać a według mnie nawet nie sędziemu (choć jak już musi), Życie przeprowadzi na niej osąd.
Dodano dnia: 09.07.2011 21:16:37
Odpowiedz
Avatar
Gość
Wybaczyć można, ale nie wolno tolerować tego typu zachowań! Inne matki, ojcowie, bracia, siostry, kolezanki nie chcą żeby ich bliscy ginęli w wypadkach!!!
Dodano dnia: 09.07.2011 21:15:12
Odpowiedz
Avatar
w
nie bawmy się tu w sąd ! skoro rodzina wybaczyła to my też wybaczmy !
Dodano dnia: 09.07.2011 15:11:01
Odpowiedz
Avatar
Gość
rodzina przebaczyła ten kto był na pogrzebie wie MODLMY SIE
Dodano dnia: 09.07.2011 06:14:28
Odpowiedz
Avatar
Tylkotyle
Dziewczyna napewno nie chciala tego wypadku ale nieprzewidziala skutkow szybkiej jazdy po mokrej nawierzchni na kretej drodze, w tym wypadku zawinila pewnosc siebie i brawura mlodej dziewczyny( nie chodzi tu nawet o jakas zawrotna predkosc) ale niedostosowanie predkosci do warunkow. Nie raz 60km/h jest za duza predkoscia! wiec wypada myslec za kierownica a nie sie popisywac przed znajomymi
Dodano dnia: 08.07.2011 22:43:56
Odpowiedz
Avatar
gość
a gdyby, a gdyby, a gdyby...., ludzie czy was powaliło do reszty, to się może zdarzyć każdemu z was..., tu nawet nie musiała być prędkość, czy jak komuś spadnie zegar na głowę to także brak mu brawury bo po co stał akurat w tym miejscu, stała się tragedia i tyle, najszczersze kondolencje
Dodano dnia: 08.07.2011 19:56:26
Odpowiedz
Avatar
Gość
do Nie Nawidzę- to nie płacz po nikim kto zginął z powodu nie przestrzegania przepisów! traktuj to jako normę i nie włączaj się do dyskusji!
Dodano dnia: 08.07.2011 19:46:00
Odpowiedz
Avatar
Michał
chcecie szybko pojeździć to na tor wyścigowy lub na lotnisko do Brzegu a nie po drogach jeździcie po 150 km/h i to w dodatku z pełnym samochode juz jednego takiego modrego widziałem co rok temu za mną jechał i też wpadł do rowu 5 osob na miejscu zmarło... "ZWOLNIJ JAK CHCESZ ŻYĆ"
Dodano dnia: 08.07.2011 14:34:28
Odpowiedz
Avatar
Nie nawidze
Oł ałć Ołć, aż mi żal 4 litery ściska jak tak was słucham, a raczej czytam. Denerwuje mnie pojazd jednych ludzi przez innych (czyli was), którzy nigdy nie złamali żadnego przepisu, lub nie przekroczyli prędkości. Ludzie paczcie się na siebie, robicie to i to często nawet bezwiednie, pędząc do pracy na przykład. PEACE
Dodano dnia: 08.07.2011 13:57:11
Odpowiedz
Avatar
ja2
Kazdy kierowca ma obowiazek jazdy zgodnie z przepisami, swoimi umiejetnosciami i musi dostosowac predkosc do warunkow na drodze. To ze tak nie robi wiekszosc jezdzacych nie znaczy ze mamy tlumaczyc i wspolczuc sprawcom wypadkow, bo wiekszosc wypadkow jest na wlasne zyczenie, nadmierna predkosc, zbytnia pewnosc siebie i wiara w swoje doskonale umiejetnosci. Takie cos trzeba pietnowac a nie tlumaczyc
Dodano dnia: 08.07.2011 11:59:48
Odpowiedz
Avatar
Ja
Oj tak biedni ci co łamią przepisy i powoduja tragedie, przeciez oni nikogo niechcieli zabic, tylko pocinali autem po mokrej drodze i zakretach 90stopni. A to ze wypadli z drogi i walneli w drzewo to nie ich wina, przeciez to wina drzewa ze tam stalo, a nie kierowcy ktory łamie wszystkie przepisy
Dodano dnia: 08.07.2011 11:57:14
Odpowiedz
Avatar
do realista
Skoro jechala powoli to jakim cudem wyleciala z drogi i jak mowisz uderzyla dachem w drzewo? przeciez jak jedziesz powoli to spokojnie zmiescisz sie w tym zakrecie nawet w zime! a ty piszesz ze predkosc nie zabija, troche sie zastanow to co zabija jak nie nadmierna predkosc i glupota kierowcy, wiadomo ze ta dziewczyna swoje wycierpi, ale ja bym sie skupil na wspolczuciu dla rodziny Oli a nie na tlumaczenie piratow drogowych(sprawcow wypadkow) i mowienie jak to oni cierpia po takim wypadku!! co maja powiedziec rodzice Oli!
Dodano dnia: 08.07.2011 11:47:35
Odpowiedz
Avatar
ona22
"...ale jezeli by jechala wolno to nawet jesliby wyleciala z drogi to nic powaznego by sie nie stalo!" - KRYT ma zdecydowanie racje, gdyby przyczyną nie była zdecydowanie za duża prędkość auto z pewnością by tak nie wyglądało (nawet po uderzeniu w drzewo).
Takiej osobie powinno zabrać się prawo jazdy i całkowicie odebrać możliwość ponownego siedzenia za kierownicą.
Dodano dnia: 08.07.2011 11:11:25
Odpowiedz
Avatar
Gość
Przeraża mnie usprawiedliwianie sprawców wypadków i ludzi nie przestrzegających przepisów ruchu drogowego!
Dodano dnia: 08.07.2011 10:36:09
Odpowiedz
Avatar
johny
LUDZIE CO WY WIECIE O JEZDZIE AUTEM??? JAKIE 130 kmh??? TAKIM MALYM AUTKIEM NIE ROZWINIECIE TAK DUZEJ PREDKOSCI NA TEJ DRODZE. ZA DUZO ZAKRETOW.
Dodano dnia: 08.07.2011 08:33:48
Odpowiedz
Avatar
[*]
Po przeczytaniu wszystkich komentarzy jestem w szoku.! Ludzie przestańcie obwiniać innych. Spróbujcie postawić się na miejscu kierowcy.. Co wy byście teraz przeżywali gdybyście to wy prowadzili samochód w którym zgineła Ola.; (( Tak się miało stać i tyle. Zamiast osądzać innych Pomódlcie się za zmarłą w tym wypadku. [*] Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie, a światło w wieku istań niechaj świeci na wieki wieków. Amen. Serdeczne kondolencie dla rodziny i bliskich Oli..[*]
Dodano dnia: 08.07.2011 08:19:45
Odpowiedz
Avatar
On - 25 lat - Kierowca - od 5 lat
Witam, was wszystkich dzieci wypisujące głupoty. Skończcie z debatami na różne te mądre i pouczające tematy, za świeże rany by już nauczać inny młodych na tym przykładzie. Pożegnajcie Aleksandrę i uspokójcie się wreszcie. Jeżeli chodzi o mnie to nie interesuje mnie, przynajmniej na razie kto zawinił, jestem po prostu, lekko mówiąc lekko zszokowany tą sprawą. Oli nie znałem za dobrze, chociaż jestem sąsiadem tej rodziny już parę lat, cała ta sprawa wstrząsnęła mną gdyż znam jej ojca, dość dobrze gdzieś od roku, dlatego trudno mi było w to wszystko u wierzyć. Jest mi bardzo przykro z powodu wszystkich tych wydarzeń. Pozdrawiam i naprawdę uspokójcie się ludzie, bo psioczycie na gazetę a tu taka debata chociaż rana jeszcze świeża, co myślicie że rodzina Oli tu nie wchodzi.
Dodano dnia: 08.07.2011 07:06:34
Odpowiedz
Avatar
kkkk
co wy piszecie ze gazeta nie powinna nachodzic rodzine zmarłej moze ludzie tez by chcieli sie dowiedziec co sie stało jakos gazeta dostała pozwolenie na podawania nazwiska i tez nie oceniajcie kierowcy bo nie wiadomo dlaczego tak sie stało nie zrobiła tego specjalnie przeciez sama mogła sie zabic wyszło jednak inaczej Oli nie znałam ale widac ze była sympatyczna osoba szkoda ze w tak młodym wieku odeszła a to ile kierowca ma prawko to jest bez znaczenia bo ja mam juz ponad 2 lata i widze jak ludzie jezdza czasami mysle ze wyjde z siebie jak trzeba zwalniac bo wymijaja auta itp wyrazy wspołczucia dla rodziny Oli
Dodano dnia: 07.07.2011 23:12:02
Odpowiedz
Avatar
realista
na poczatku zloze wyrazy wspolczucia zarowno rodzinie tragicznie zmarlej Aleksandry, pasazerom jak i samej kierujacej. Czytajac niektore komentarze nie sposob zgodzic sie z ich tworcami. Samo zdarzenie nalezy rozpatrywac jako szczegolnie nieszczesliwy Wypadek. doszyukiwanie sie prawd kobieta= slaby kierowca pokazuje tylko jedno - Jak duzo jezdzi po naszych drogach miszczow kierownicy. Sam osobiscie twierdze iz nie ma kierowcy ktory odnajdzie sie w kazdej sytuacji na drodze wiec nie ma dobrych kierowcow. Swiadomosc jezdzacych lub nie za kierownica uznajacych ze predkosc zabija tez jest godna politowania, i nasuwa mi dziwne niekulturalne sformulowania o stanie oswiaty w polsce... czego w szkolach ucza??? W calym swiecie nie zabija predkosc. to nawet wie corka mojego kolegi nie majac nawet 10 lat. zabija przciazenie czyli mowiac po ludzkiemu ZATRZYMANIE. mozesz biec majac 15 km na godzine i zginac zatrzymujac sie na betonowej scianie gdzy przeciazenie przekroczy wartosc krytyczna, jak i przemieszczac sie z predkosciami rzedu 1000 km/h i przy odpowiednio dlugiej drodze zatrzymania wyjsc z pojazdu zzadowolony. wracajac do kwesti samego nieszczesliwego wypadku. nieszczescie bylo w tym iz corsa?? zatrzymala sie na drzewie jak widze dachem, czyli elementem totalnie nie wznmacnianym w aucie sadzac po obrazeinach auta z predkosci moze 40 km/h. W zwiazku z tym upraszam o nie szukanie sensacji a co najwyzej o cieple slowa otuchy dla rodzin poszkodowanych
pozdrawiam
Dodano dnia: 07.07.2011 23:08:55
Odpowiedz
Avatar
kryt
Jeszcze jedno, dlaczego w Polsce ludzie zamiast wspolczoc ofiarom i ich rodzinom, wspolczuja i usprawiedliwiaja sprawcow tych tragedi? ten wypadek powinien dawac domyslenia, i kazdy z nas powinien sie zastanowic zanim przycisnie gaz. A wy piszecie ze to nie jest wina kierowcy bo kazdy jezdzi szybko, ale jezeli by jechala wolno to nawet jesliby wyleciala z drogi to nic powaznego by sie nie stalo!
Dodano dnia: 07.07.2011 22:26:18
Odpowiedz
Avatar
kryt
Kurcze ludzie nie gadajcie, bo jak mozna byc odpowiedzialnym jak sie pedzi taka droga, predokosc trzeba dostosowac takze do swoich umiejetnosci wiec jak sie nie ma doswiadczenia to nalezy jezdzic wolniej, bo to nie jest usprawiedliwienie. Wiadomo ze dziewczyna bedzie miala do konca zycia wyrzuty, ale w tym miejscu kazdy normalny kierowca jedzie ostroznie!
Dodano dnia: 07.07.2011 22:17:31
Odpowiedz
Avatar
Gość
Jak szybko sprawcy wypadków dochodzą do siebie? Czasami bywa, że szybko. Dziewczyna (z Jelcza-Laskowic) zginęła w wypadku, który spowodował jej chłopak. Po 2 latach już miał żonę i dziecko. Rodziców dziewczyny ten fakt pogrąża jeszcze bardziej.
Dodano dnia: 07.07.2011 22:10:10
Odpowiedz
Avatar
ola
Przerasta mnie ta historia,choć nie znałam Oli:(Nie ogarniam...Najszczersze kondolencje dla rodziny i najbliższych.Apeluję,tak poprostu,nie osądzajcie koleżanke ,upłynie morze czasu zanim poradzi sobie z tą tragedią!Boże miłosierny przyjmij swoja córkę do Królestwa Niebieskie,miej w opiece najblizszych Oli.
Dodano dnia: 07.07.2011 21:02:03
Odpowiedz
Avatar
czoło
najszczersze kondolencje dla rodziny :(:(
Dodano dnia: 07.07.2011 20:01:17
Odpowiedz
Avatar
Gość
Łatwo powiedzieć ale każdy kierowca nawet ten najbardziej odpowiedzialny potrafi cisnąć swoim autkiem nie zwracając uwagi na to co by się mogło stać każdy czasem przyciska uważam że teraz tak było i (brak szczęścia) powinniśmy się uczyć a nie osądzać by nie sądzić ale zmienić siebie. Chodź nie jestem wierzący to słowa są mądre mówią: " Kto jest bez winy niech pierwszy rzuca kamieniem"
Więc miejmy gdzieś głęboko w sobie ogrom tej tragedii./
Pamiętać o tym kiedy noga naciska gaz....
Dodano dnia: 07.07.2011 17:36:14
Odpowiedz
Avatar
Gość
"podobno licznik zatrzymał się na 130 km/h (ale tego nie wiemy na 100%)". Co wy z policji czy co ? Nie macie wiarygodnych danych to i nie wypisujcie takich głupot, bo akurat prędkość była o wiele niższa a zły stan drogi, pogoda jak i doświadczenie kierowcy zrobiło swoje, tyle.
Dodano dnia: 07.07.2011 17:04:31
Odpowiedz
Avatar
małolat
to nie wina Agnieszki!!! to niczyja wina!!!SERDECZNE KONDELENCJE DLA RODZICÓW OLI;(a ty Agnieszka trzymaj sie;(
Dodano dnia: 07.07.2011 15:03:39
Odpowiedz
Avatar
Gość
Wychodzi popisuwa na drodze
Dodano dnia: 07.07.2011 14:26:03
Odpowiedz
Avatar
obiektywny
Ludzie, co wy gadacie? wina kierowcy? Kierowca ma przerąbane juz na całe życie, a Ola nie miała zapiętych pasów bezpieczeństwa. nie mozna tu winic tylko kierowcy! Pomyśleliście nad tym? Teraz dziewczyna napewno obwinia sie choć nie do końca powinna, a wy jeszcze tak gadacie! Ola niestety nieżyje, ale takie głupie gadanie z waszej strony nie przywróci jej życia! Pomyślcie czasem o tym jak czuje sie dziewczyna która kierowała, nie przekreślajcie jej, ona i tak nie bedzie miała łatwego życia. A Ty Agnieszko trzymaj sie, jesteśmy z Tobą ;* Rodzinie Oli składam najszczersze kondolencje :( [*]
Dodano dnia: 07.07.2011 11:28:07
Odpowiedz
Avatar
Monika
Najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia dla rodziców i rodzeństwa Oli
Dodano dnia: 07.07.2011 08:45:16
Odpowiedz
Avatar
Ola
Wieczne odpoczywanie racz jej dać panie..
Olu.. nie zapomnę o Tobie ;((
Dodano dnia: 07.07.2011 00:25:41
Odpowiedz
Avatar
Mlody_18
teraz to już nie ważne czy miała prawo czy nie. Prawda jest jedna zawinił kierowca, a OLA NIE ŻYJE :( ! Ludzie po co wy się klucicię ! Ona niczym nie zawiniła. Ola powinna żyć, kto inny powinien odejść. Najszczersze kondolencje dla rodziny oli :(. [*]
Dodano dnia: 06.07.2011 23:27:56
Odpowiedz
Avatar
jasia
wyrazy współczucia dla rodziny
Dodano dnia: 06.07.2011 22:18:59
Odpowiedz
Avatar
iza
prędkość również miała tu swój udział.. podobno licznik zatrzymał się na 130 km/h (ale tego nie wiemy na 100%). Corsa to leciutki samochodzik, w miłocicach są ostre zakręty więc przy takiej prędkości bardzo łatwo tam "wylecieć" z drogi.
Dodano dnia: 06.07.2011 21:53:23
Odpowiedz
Avatar
ojo
Ja tez znam ta dziewczyne ktora kierowala i to ze zdala prawko to nie czyni z niej dobrego kierowcy, a gdyby jechala z odpowiednia predkoscia to by nie stracila panowania nad samochodem i ten by tak nie wygladal jak na zdjeciach.
Dodano dnia: 06.07.2011 21:50:29
Odpowiedz
Avatar
Bea
Wyrazy współczucia dla najblizszych i przyjaciółki Oli.
Dodano dnia: 06.07.2011 21:31:37
Odpowiedz
Avatar
genek
nie mówcie że prędkość bo znam dziewczyne która kierowała i nie szarżowała po drodze
zdala prawko tak jak ja takze nie chciala jego szybko stracic

najszczersze kondolencje dla rodziny górkiewicz
Dodano dnia: 06.07.2011 20:49:36
Odpowiedz
Avatar
squirrel
to straszne co się stało.. i niech to będzie przestrogą dla innych. Zapalmy znicz dla Oli, jutro pogrzeb. A kierująca nie odniosła zbyt wielkich obrażeń i już jest w domu.
Dodano dnia: 06.07.2011 19:52:59
Odpowiedz
Avatar
Gosia 21
Witam wszystkich debatujących w tej sprawie ja powiem tak... KAŻDY A TO KAŻDY KIEROWCA POWINIEN MIEĆ BADANIA PSYCHOLOGICZNE!!!! Bo nie każdy co ma prawo jazdy nie zależnie od wieku nadaje się do jazdy samochodem... Mówicie że młodzi ludzie nie powinni mieć prawo jazdy . A zobaczcie jak jeżdżą stars... bo dla mnie są dwa rodzaje kierowców : KIEROWCA CO SIĘ Z TYM URODZIŁ I CIP.... A NIE KIEROWCA. I TAK RADA NA PRZYSZŁOŚĆ SAMI WIEDZIE Z KIM WSIADACIE DO AUTA I JAKIM TEN KTOŚ JEST KIEROWCA. To też nie zawsze jest wina kierowcy tylko innego IDI... który jedzie...
POMŚCIE TO NIC NIE BOLI!!!! NAPRAWDĘ!!!
KONDOLENCJE DLA RODZINY I NAJSZCZERSZE WYRAZY WSPÓŁCZUCIA :(
Dodano dnia: 06.07.2011 19:14:20
Odpowiedz
Avatar
xxx
Wyrazy współczucia dla rodziny Oli, głębokie i szczere , tragedia spotyka rodzinę bliskich a tutaj dyskusja nad tym co gazeta powinna a czego nie powinna itd itd, nie czas ani nie moment na takie wymiany poglądów , znam doskonale drogę co nie wprawia mnie w mistrza kierownicy lecz stan drogi oraz te wszystkie zakręty biegnące niektóre po około 90 ^ w lewo lub prawo nawet i w pełni doświadczonego kierowcę potrafią wyrzucić poza szosę a co dopiero młodą osobę która zapewne tego się nie spodziewała , dajcie spokój ludzie chociaż w tej chwili i nie zagłębjajcie sie w szczegóły kto i co bo nie do nas to należy . Lepiej uczcijcię minutą ciszy i w pełnym skupieniu połączcie się z rodziną tragicznie zmarłej Oli i choć raz zmówcie za jej dusze Ojcze Nasz w chwili obecnej to chyba najwałsciwsze podejście do danej sytuacji ......Niechaj pozostanie na zawsze w naszej pamięci .....
Dodano dnia: 06.07.2011 18:01:42
Odpowiedz
Avatar
DD
Wiek ma bardzo dużo do brawury i podejmowanych decyzji na drodze. Wiem sam po sobie, jak już się ma parę lat na karku to sam się teraz dziwię jak ja mogłem tak kiedyś jeździć i jednoczesnie dziękuję Bogu że nic mi się nie stało. Jednocześnie muszę powiedzieć że zawsze byłem "tym rozsądnym", także jak jest się młodym to to ma też swoje prawa i czasem kończy się to tragicznie. Jak najwięcej Policji na drogach, mandaty a wogóle to uzależniłbym stawki ubezpieczeń od stanu posiadanych mandatów. To zadziałało by najlepiej i normalni ludzie mniej by płacili za ubezpieczenia też no i może ocaliło by to parę istnień.
Dodano dnia: 06.07.2011 16:46:29
Odpowiedz
Avatar
Karolina
Niech dobry Bóg przyjmie tę dziewczynę do siebie i niech ma w opiece jej cierpiących rodziców. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie... Składam najszczersze kondolencje Rodzicom i rodzeństwu :( (do tej pory nie wieże ze nie ma Oli ale pozostanie w naszych SERCACH i będziemy pamiętać o niej :( ).[*]
Dodano dnia: 06.07.2011 16:45:32
Odpowiedz
Avatar
x
wiek kierowcy nigdy nie będzie tak ważny jak to co kto ma w głowie i również nie można i tego wykluczyć że jak ktoś jedzie zgodnie z przepisami to wypadku nie spowoduje. Jest to zupełnie błędne myślenie.
Dodano dnia: 06.07.2011 16:28:14
Odpowiedz
Avatar
aa
Wyrazy współczucia dla rodziców .
Dodano dnia: 06.07.2011 15:34:25
Odpowiedz
Avatar
qwerty
poinformowana - a od kiedy licznik w OPLU CORSIE zatrzymuje sie po wypadku?
Dodano dnia: 06.07.2011 15:12:37
Odpowiedz
Avatar
jjjjjjjjjj
czy ktoś wie coś o dziewczynie która kierowała samochodem czy wyszła już ze szpitala jakie miała obrażenia
Dodano dnia: 06.07.2011 14:54:27
Odpowiedz
Avatar
qwrasfdg
pasażer siedzący z tyłu ma 17 a nie 19 lat..
Dodano dnia: 06.07.2011 14:51:21
Odpowiedz
Avatar
zgret
Co ma do prawa jazdy kategorii wiekowej? Czy w wieku 25 lat i więcej ludzie nie jeżdżą jak kamikadze? Jeżeli ktoś jest dojrzały i rozsądnie myśli, a w dodatku jeździ z prędkością ustalaną przez znaki, to nie spowoduje wypadku.
Dodano dnia: 06.07.2011 14:32:06
Odpowiedz
Avatar
Gość
Podanie informacji o wypadku, to żadna reklama. Takie jest zadanie gazety i nic w tym dziwnego, ani nieetycznego. Może młodzi kierowcy po przeczytaniu takiej historii zastanowią się zanim zaczną traktować ulicę jak grę komputerową.
Dodano dnia: 06.07.2011 14:13:43
Odpowiedz
Avatar
M.....z
kk masz racje.
Również uważam, że prawko powinno się mieć min. od 24-25 lat.
Dodano dnia: 06.07.2011 14:07:24
Odpowiedz
Avatar
Aga
OLU NIECH CI ZIEMIA LEKKĄ BĘDZIE, BYŁAŚ FANTASTYCZNĄ DZIEWCZYNĄ
kondolencje dla rodziny
Dodano dnia: 06.07.2011 14:00:24
Odpowiedz
Avatar
mira
Jak widać Gazeta Oławska nawet z tragiczną śmierć potrafi wykorzystać do reklamy.
Dodano dnia: 06.07.2011 13:58:58
Odpowiedz
Avatar
Jelon
Zapalmy znicz [*] . Nie nam tu sądzić i oceniać.
Dodano dnia: 06.07.2011 13:00:12
Odpowiedz
Avatar
Gość
Co tu mozna p
Dodano dnia: 06.07.2011 10:42:42
Odpowiedz
Avatar
filip
Bak mi slów
Dodano dnia: 06.07.2011 10:07:37
Odpowiedz
Avatar
Jola
W jednej chwili skończyło się życie dwóch osób.
Zgasło życie młodej Aleksandry. W tym momencie życie młodego kierowcy również legło w gruzach. Za chwilę fantazji na drodze została ukarana najwyższym wymiarem kary. W swoim sumieniu będzie roztrząsać ten moment do końca swojego życia. Sąd zapewne wymierzy jej karę pozbawienia wolności. Jej życie legło w gruzach. Kierowco pomyśl, odpowiadasz za życie swoich pasażerów przed Bogiem, sobą i innymi ludźmi. Wszystkiego nie przewidzisz na drodze. Daj sobie chociaż więcej czasu na reakcję... zwolnij.
Dodano dnia: 06.07.2011 09:58:32
Odpowiedz
Avatar
Piotr
Wydaje nam się, że te wszystkie tragedie nas nie dotyczą. Gdzieś, ktoś, coś... Daleko od nas. Komuś się coś stało. Nie nam. To nas nie spotka. Tymczasem jedna pechowa sekunda potrafi zniszczyć nasze marzenia. Plany na wspólne wyjście do kina, piknik. Wspólny wyjazd na wycieczkę. Planujemy umrzeć ze starości, ale wychodząc rano do pracy czy szkoły. Idąc kupić bułki do sklepu obok, nie mamy pewności czy wrócimy. Nie na wszystko mamy wpływ, ale na to co mamy, starajmy się dobrze i mądrze wykorzystać. Pomyślcie o sobie w takiej sytuacji. To Wasza córka, koleżanka, dziewczyna. Jeszcze wczoraj umawialiście się na wypad za miasto, a dzisiaj odbieracie telefon...A może to wy dzisiaj nie wrócicie do domu. Bądźcie ostrożni i rozważni. I żyjcie.
Dodano dnia: 06.07.2011 09:31:49
Odpowiedz
Avatar
Gość
W takich sytuacjach gazeta nie powinna podawać nazwiska i nie powinna zwracać się do rodziny o zgodę. Należy uszanować ich ból i rozpacz!
Dodano dnia: 06.07.2011 08:51:50
Odpowiedz
Avatar
poinformowana
Jak licznik zatrzymał się na 130 km/h to nie można się dziwić, że z tego auta nic nie zostało...
Dodano dnia: 06.07.2011 08:09:20
Odpowiedz
Avatar
Baczny obserwator
Składam szczere wyrazy współczucia rodzinie.
(*)
Zastanawiam się tylko, czy tragedia, która się rozegrała w niedzielę, będzie przestrogą dla innych ???
Dodano dnia: 06.07.2011 08:01:41
Odpowiedz
Avatar
Wuj Dobra Rada
Przerażające zdarzenie... Ginie tak młoda osoba. Tym bardziej jest to przerażające, bo ginie zupełnie bez sensu!! Ten wypadek jest egzemplifikacją stanu, w którym się znaleźliśmy: głupota i nieodpowiedzialność w powiązaniu z poczuciem bezkarności jako oferta dla młodego pokolenia ze strony cynicznych cwaniaków w białych kołnierzykach z Wiejskiej.
Wiele razy opisywałem chamskie zachowania kilkunastoletnich gnojków za kierownicą na drodze, ale nikogo to nie obchodzi. Policja woli zajmować się rowerzystami i babciami sprzedającymi nielegalnie fiołki i pietruszkę. Uważam, że na drodze nie powinno być najmniejszej tolerancji dla tych, którzy zagrażają życiu i zdrowiu innych. To się nie musiało zdarzyć. Może ktoś się zastanowi DLACZEGO to się stało i w rezultacie może choć jedno życie w ten sposób zostanie zachowane...
Z serca współczuję rodzicom tego w sumie dziecka. Niech dobry Bóg przyjmie tę dziewczynę do siebie i niech ma w opiece jej cierpiących rodziców. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie...
Requiescat in pace!
Dodano dnia: 05.07.2011 23:22:56
Odpowiedz
Avatar
...
To jest straszna tragedia:/ bardzo współczuję rodzicom i osobom uczestniczącym w tym wypadku. Nie potrafię wyobrazić sobie mojej osoby w takiej sytuacji. Nie znałam tej dziewczyny osobiście, ale mimo to jest to dla mnie bardzo przykre.
Dodano dnia: 05.07.2011 23:19:31
Odpowiedz
Avatar
Powiatowa
Tak. Gazeta uzgadniała z rodziną podawanie nazwiska. Proszę powstrzymać się od komentarzy na temat tego, co zrobiła gazeta. Najpierw lepiej przeczytać cały artykuł, który będzie w papierowym wydaniu. W tej chwili to nie miejsce na dyskusję, co powinna zrobić gazeta. Nie to jest tutaj najważniejsze...
Dodano dnia: 05.07.2011 22:13:08
Odpowiedz
Avatar
Marek
Wyrazy współczucia rodzicom ***
Dodano dnia: 05.07.2011 22:05:47
Odpowiedz
Avatar
Gość
ale ciekawa jestem czy gazeta uzgadniała z rodziną podawanie nazwiska? w obliczu takiej tragedii nachodzić rodzinę? Myślę, że rodzice nie mieli głowy, zeby rozmawiać z gazetą!!!
Dodano dnia: 05.07.2011 22:00:00
Odpowiedz
Avatar
Gość
:(zapal świeczke za tych ktorych zabrał losssssssssss:(
nigdy zie nie moge z tym pogodzic dlaczego umieraja ludzie młodzi
Dodano dnia: 05.07.2011 21:48:19
Odpowiedz
Avatar
ashqwuiys3234r
dlaczego tak się stał;???????
Dodano dnia: 05.07.2011 21:10:18
Odpowiedz
Avatar
annie
to jest jakaś masakra [*]
Dodano dnia: 05.07.2011 21:09:12
Odpowiedz
Avatar
Gość
W uzgodnieniu z rodziną ofiary wypadku - ma takie prawo...
Dodano dnia: 05.07.2011 20:20:01
Odpowiedz
Avatar
Gość
czy gazeta miała prawo podać nazwisko ofiary?!!!
Dodano dnia: 05.07.2011 20:15:14
Odpowiedz
Avatar
Iwona
szkoda dziewczyny, jeszcze cale zycie przed nia bylo, kondelencje dla rodziny [*]
Dodano dnia: 05.07.2011 19:37:02
Odpowiedz
Avatar
taki sobie ja
Bardzo szkoda mi Oli bo znałem ją i lubiłem rodzicom składam najszczersze kondolencje ...
Dodano dnia: 05.07.2011 19:27:51
Odpowiedz
Avatar
kk
Predkosc, mokra droga, zakrety w milocicach, dziewczyna ktora nie jest zbyt dobrym kierowca, moze to bedzie przestroga dla innych!
Dodano dnia: 05.07.2011 19:03:07